SUPELLEX. WYGODA I MOŻLIWOŚCI

Polski producent mebli

Już kilkaset tysięcy polskich dzieci uczy się i bawi, korzystając z wyposażenia szkół, którego producentem jest marka Supellex. Od 2005 roku produkujemy przystępne cenowo, bezpieczne i wygodne meble szkolne, meble przedszkolne, meble biurowe oraz socjalne.

Dzieci mają szczególne wymagania

Łatwo zapomnieć, że uczniowie przedszkoli i szkół wymagają innego traktowania niż osoby dorosłe. Niższy wzrost, skłonność do garbienia się, energiczność – charakterystyczne cechy i zachowania dzieci sprawiają, że meble dla nich powinny być specjalnie zaprojektowane, szczególnie wytrzymałe, a przede wszystkim bezpieczne. Meble Supellex są tworzone z myślą o ich użytkownikach. Meble szkolne i przedszkolne, których jesteśmy producentem umożliwiająm młodym ludziom komfortową naukę i zabawę.

Jako polski producent mebli rozumiemy potrzeby placówek

Zdajemy sobie sprawę, że przystępne ceny i terminowa realizacja zleceń odgrywają kluczową rolę podczas zakupu mebli do szkół i biur. Spełniamy pokładane w nas oczekiwania, nie tylko dostarczając meble po atrakcyjnych cenach i na czas, ale również realizując niestandardowe zamówienia. Jakość naszych mebli jest potwierdzona licznymi atestami oraz certyfikatami – do wglądu na Państwa życzenie. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie omówimy możliwości współpracy.

Meble szkolne i przedszkolne są specjalnością firmy, jednak producent mebli Supellex wykonuje również meble innego typu – w tym meble biurowe i socjalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Istniejemy dla naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji.